Сител - Забава

23.05.2017 09:49:43 Сител Со снимка го разбеснел интернетот: Млад богаташ со куче го чистел автомобилот

Фејсбук страницата „Богатите деца на Лондон” со луди идеи и снимки постојано ја изненадува јавноста. Овој пат, внимание, но и гнев, привлече една видео снимка на која богато момче со малтезер го чисти својот Масерати. „Само со сто процентно крзно на мало

23.05.2017 09:55:20 Сител Исповед на очевидци за хоророт во Манчестер: Делови од тела паѓаа врз нас

„Бомбата експлодираше пред мене. Секаде имаше крв, летаа делови од телата, паѓаа врз мене“, тврди Ебу Мулен, која за среќа го преживеа нападот кој ноќеска се случи во Арена во Манчестер во текот на концертот на Аријана Гранде.Најмалку 22 лица загинаа, а н

23.05.2017 09:41:06 Сител Шок: Цеца во прегратка на моќниот Флоријан - кој е новиот партнер за кој сите зборуваат

Соработката со мускулестиот манекен со кој српската фолк дива на егзотични дестинации снимаше жешки сцени покрена лавина коментари и нагаѓања.Провокативните сцени снимени на егзотичните дестинации во кои српската пејачка е во страстна прегратка на згоднио

23.05.2017 11:06:45 Сител Крвава пресметка на прослава: Матурант застрела матурант!

Вукашин Круниќ (18), матурант од никшиќката гимназија „Стојан Церовиќ“ е ранет околу полноќ пред Свадбениот салон во тој град кога дошло до пукање. Според неофицијалните информации, во него од пиштол пукал исто така матурантот од гимназијата, Стефан Перов

23.05.2017 14:47:08 Сител Олимпиското злато го замени со реално шоу: Славната пливачка како од мајка родена/18+

Инге де Бруијн од пливањето се прости во 2007 година, а сега одлучи да се врати во јавност, меѓутоа во малку поинакво издание.Олимпсиката и трократна светска рекордерка се пријави во реалното шоу „Адам ја бара Ева“ во кое натпреварувачите се на тропски ос