СПОРТ

Ибрахимовиќ останува на „Сан Сиро“

Ибрахимовиќ останува на „Сан Сиро“

Легендарниот шведски фудбалски интернационале, Златан Ибрахимовиќ ќе остане во редовите на Милан и во наредната фудбалска сезона со …

пред 2 часа

Share
Scroll to Top