Без вода делови на Автокоманда, Маџари и Сингелиќ

пред 2 години

Од ЈП „Водовод и канализација“ информираат дека поради реконструкција на водоводна мрежа од Ф 150 на булеварот Александар Македонски бб, водоснабдувањето ќе биде намалено од 9:00 часот до завршување на дефектот, а со намален притисок ќе бидат корисниците од населбите: Автокоманда, Маџари и Сингелиќ (општина Гази Баба).

Share

watch animes. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

4Anime Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

4 anime Josee, the Tiger and the Fish

english dubbed anime 4Anime Naruto: Shippuden

watch anime dub Attack on Titan Season 2

tải go88
Scroll to Top