Брат и сестра нападнати на Широк сокак

пред 2 години

На 31.01.2021 во 01.00 часот А.Ш. од Битола пријавила дека претходниот ден во 22.55 часот во Битола, на ул.„Широк Сокак“, таа и нејзиниот брат В.Ш.(30) биле физички нападнати од Р.Ј., Б.П., А.Ј. и М.Ј. од Битола. Се работи на расчистување на случајот, соопшти полицијата.

Share
Scroll to Top