ВИДЕО: Лудува со 255 километри на час на автопат и се фали на Тик-ток

пред 2 месеци

Во најновото продолжение на серијалот „несовесни возачи на македонските патишта“ на Тик-ток денеска се појави видео на кое едно лице се фали дека вози со 140 километри на час во градска средина каде што дозволената брзина е 50 километри на час, а и дека вози со 255 километри на час на автопат каде што е максималната дозволена брзина е 100 километри на час.

Вчера беше објавено видео исто така на „Тик-Ток“ каде граѓани користат полициски значки за да поминат патарина.

Share

Watch Dragon Ball Z Episode 236 at website https://funimationfree.com. See more funimation canada

Watch The Devil is a Part-Timer! (Dub) Episode 12 (https://animeflix.nl/m/E7lb/ep-12) at website https://animeflix.nl animeflix boku no hero

Scroll to Top