ВМРО-ДПМНЕ на нов протест против поскапувањето на електричната енергија

пред 5 месеци

ВМРО-ДПМНЕ денеска ќе одржи нов протест против поскапувањето на електричната енергија.

Како што информираат од политичката партија, протестот ќе започне во 18 часот од Спортскиот центар „Јане Сандански“ со возила до Регулаторна комисија за енергетика.

Од опозициската партија апелираат на почитување на мерките за заштита од Ковид-19, со носење лична заштитна опрема.

Share

Watch Kaguya-sama: Love is War Season 2 Episode 12 at website https://animefreak.ws. See more vinland saga animefreak

Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime OAD Episode 4 (https://animeflix.nl/m/woj3/ep-4) at ANIMEFLIX banana fish animeflix

Scroll to Top