Возач удрил во 80-годишна жена во Скопје и побегнал

пред 5 месеци

Синоќа во 19.15 часот било пријавено дека на ул.„Ѓорче Петров“ во Скопје, непознато возило удрило во пешакот Н.Т.(80) од Скопје, по што го напуштило местото на незгодата. Во незгодата, Н.Т. се здобила со тешки телесни повреди, констатирани во Градската општа болница „Св.Наум Охридски“. Извршен бил увид од увидна екипа од СВР Скопје и се работи на расчистување на случајот, соопшти полицијата.

Share

Watch The Promised Neverland (Dub) Episode 5 at website https://animefreak.ws. See more animefreak dragon ball

Hortensia SAGA Episode 2 at Crunchyroll crunchyroll premium crack

Scroll to Top