Во прекин сообраќајот преку пругата на патот Гостивар – Чајле

пред 10 месеци

Со почеток во 8 часот, ќе се интервенира на преминот на железничката пруга на регионалниот пат Гостивар – Чајле, при што додека се изведуваат градежните работи, сообраќајот ќе биде целосно блокиран, информираат од Општина Гостивар. Тие ги замолуваат граѓаните да користат алтернативни улици. Работите се изведуваат во соработка со ЈП „Македонски железници“.

Share

TwistMoe: Angels of Death Specials (Dub) anime episode 4 online free at https://twistmoe.net dubbed anime

Unico in the Island of Magic (https://animeflv.uk/m/wLY9) Episode Full

Website https://animepahe.cc: Watch Megalo Box (Dub) animepahe Episode 13 free anime

GoGoAnime: She, The Ultimate Weapon: Another Love Song anime episode 2 online free at https://gogoanime.be gogoanime boku no hero

Uid: http://uid.me/gogoanimebe

Torgi gov: https://www.torgi.gov.ru/forum/user/profile/1446924.page

Scroll to Top