Ексминистерот Никола Попоски е позитивен на коронавирус

пред 4 месеци

Поранешниот министер за надворешни работи од редовите на ВМРО-ДПМНЕ Никола Попоски вечерва соопшти дека е позитивен на коронавирусот.

– Добив позитивен разултат на тест за ковид. Добар сум и немам симптоми. Не смееме никако да ја потценуваме епидемијата, напиша Попоски на Фејсбук.

Share

Jujutsu Kaisen (TV) (Dub) (https://funimationfree.com/m/12wG) Episode 9 at Funimation funimation down

Re:ZERO -Starting Life in Another World- Season 2 (Dub) (https://crunchyrollfree.com/m/jbjg) Episode 13 at website https://crunchyrollfree.com free crunchyroll premium account

Scroll to Top