Кавадарчанец нападнат во казино

пред 10 месеци

Четириесет и петгодишен кавадарчанец вчера пријавил дека бил физички нападнат во казино, информираше денеска портпаролот на СВР Велес, Верољуб Додевски.

– Вчера во ОВР Кавадарци С.М. пријавил дека на 18 ноември околу 21:30 часот во казино бил физички нападнат од М.П. (40), појасни Додевски.

По целосно документирање на случајот, ќе биде поднесена соодветна пријава.

Share

AniWatch: Mai no Mahou to Katei no Hi anime episode Full online free at https://aniwatch.pro aniwatch

Website https://animebee.to: Watch Chain Chronicle: The Light of Haecceitas Part 3 animebee Episode 1-a anime stream

Website https://twistmoe.net: Watch Gourmet Girl Graffiti twistmoe Episode 12 watch anime online

Animepahe: Wolf's Rain OVA anime episode 4 online free at https://animepahe.cc animes online

Degreed: https://degreed.com/gogoanimelol#/collection

Dashburst: https://dashburst.com/gogoanimebe

Scroll to Top