Крививчна пријава за тетовец кој украл пари од црква

пред 2 месеци

СВР Тетово поднесе кривична пријава против Б. Ш. (20) од Тетово поради тешка кражба.

„Пријавениот на 30/31.8.2020 влегол во црквата ,,Св. Анастасија“ во с. Радиовце и одзел пари“, информираат од МВР во дневниот билтен.

Share

Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai (https://animeplanet.cc/m/jbrr) Episode 13 at AnimePlanet anime planet jojo diamond is unbreakable

Watch Yashahime: Princess Half-Demon Episode 6 at GoGoAnime haikyuu gogoanime

Scroll to Top