Облачно со повремен локален дожд

пред 4 месеци

Времето денеска ќе биде променливо облачно со повремен локален дожд, особено претпладне. Ќе дува слаб до умерен ветер од северен правец. Утринската температура ќе се движи од 7 до 12 степени, а дневната од 13 до 17 степени, информира Управата за хидрометеоролошки работи.

Во Скопје и околината времето ќе биде променливо облачно со повремен локален дожд. Утринската температура ќе достигне до 12 степени, а дневната до 17 степени.

Share

Watch Akudama Drive Episode 12 (https://crunchyrollfree.com/m/lBNo/ep-12) at website https://crunchyrollfree.com crunchyroll free premium reddit

Watch Beastars 2nd Season Episode 2 at AnimeHeaven animeheaven hunter x hunter

Scroll to Top