Приведен крадец од Чаир

пред 1 година

Полициски службеници од Одделението за криминалистчки работи Чаир го приведоа Ш.А. (37) поради тешка кражба.

Полицијата од него одзеде автомобил „цитроен“, кој Ш.А. го употребил при извршување на кривичното дело.

Од МВР велат дека расчистени се три кривични дела „тешка кражба“, што ги извршил Ш.А. и против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Share

AnimeFreak: Brinken anime episode 26 online free at https://animefreak.ws one piece animefreak

KissAnime: Return of Pero anime episode Full online free at https://kissanime.mx kissanimefree

Koukyoushihen Eureka Seven: New Order Episode Full

AniWatch: Nura: Rise of the Yokai Clan - Demon Capital (Dub) anime episode 2 online free at https://aniwatch.pro anime online

Magcloud: https://www.magcloud.com/user/gogoanimebe

Sites google: https://sites.google.com/view/kissanimemx/

Scroll to Top