Седници на Законодавно-правната и на Комисијата за труд и социјална политика

пред 11 месец

Во Собранието денеска седници ќе одржат Комисијата за труд и социјална политика и Законодавно-правната комисија.

На дневен ред на седниците на двете комисии се предлог – законите за изменување на законите за пензиското и инвалидското осигурување и за работните односи, по скратена постапка во второ читање.

Share

AnimeHeaven Watch english anime Online in HD for FREE

Watch Hakuoki ~Demon of the Fleeting Blossom~ Dawn of the Shinsengumi (Dub) Episode 12

AnimeKisa: Pretty Rhythm: Dear My Future (Dub) anime episode 51 online free at https://animekisa.in anime websites

WCOStream Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Thingiverse: https://www.thingiverse.com/kissanimemx/designs

Divephotoguide: http://www.divephotoguide.com/user/gogoanimebe

Scroll to Top