Скопјанец пронајден мртов во видендичка во Катланово

пред 2 недели

Починат човек е пронајден вчера во неговата викендичка во викенд-населбата Катланово, соопшти МВР.

На 06.04.2021 околу 13.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во викенд куќа во с.Катланово, скопско, бил пронајден починат Т.П.(84) од Скопје“, се бележи во полицискиот билтен.

Смрт без траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото било предадено на обукција, додаваат од полицијата.

Share

WCOStream ben 10 alien force wcostream: Watch Fairy Tail Episode 128

KissAnime black clover kissanime: Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. Episode 2

Scroll to Top