Скопјанец ранет со нож, тројца му се нафрлиле во парк во Чаир

пред 4 месеци

40-годишен жител на главниот град вчеравечер бил ранет откако, според неговиот исказ, тројца насилници го нападнале во парк во населбата Чаир, каде бил заедно со негов пријател.

„На 03.06.2021 во 23.15 часот во СВР Скопје, од Градската општа болница „Св.Наум Охридски“ било пријавено дека кај нив со убодна рана од остар предмет бил донесен С.Х.(40). Според него и неговиот пријател Н.Ц.(41), во парк во Чаир, три лица со остар предмет го нападнале С.Х“, се вели во полициското соопштение.

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

Share

AnimeKisa Watch english anime Online in HD for FREE

Kiki's Delivery Service (Dub) (https://kissanime.mx/m/K15M) Episode Full

Lu Over the Wall (Dub) (https://animepahe.cc/m/Y82l) Episode Full

Watch xxxHOLiC The Movie: A Midsummer Night's Dream Episode Full

Animeflixnl webflow: https://animeflixnl.webflow.io/

Dashburst: https://dashburst.com/gogoanimebe

Scroll to Top