Скопје: Повеќе улици во општина Центар утре без вода

пред 1 месец

Без вода утре ќе бидат корисниците на улиците „Стив Наумов“, „Тетовска“, „Златко Шнајдер“, Сообраќајна Полиција и Амбулантата на МВР, информираат од ЈП „Водовод и Канализација“ – Скопје.

Како што стои во соопштението, прекинот на водоснабдувањето кој е поради уличен дефект ф 80 мм на ул.Стив Наумов раскрсница со Јосиф Јосифовски Свештарот ќе започн во 8 часот и ќе трае до санирање на дефектот.

Share

Watch Attack on Titan Final Season (Dub) Episode 2 at KissAnime kissanime one piece

Dr. Stone Episode 24 at website https://animefreak.ws. See more my hero academia animefreak

Scroll to Top