Тешко повредено младо момче – со мотор се превртело на обиколница

пред 7 месеци

Дваесет и двегодишен скопјанец е тешко повреден откако вчера попладне со мотор паднал на скопската обиколница, во близина на клучката Смилковци.

Во незгодата мотоциклистот Д.И. се здобил со тешки телесни повреди, констатирани во Комплекс клиники „Мајка Тереза“. Извршен бил увид на местото на незгодата од увидна екипа од СВР Скопје.

Share

AniWatch aniwatch me: So I'm a Spider, So What? (https://aniwatch.pro/m/O6zp) Episode 15

GoGoAnime gogoanime food wars: Wonder Egg Priority Episode 12

Scroll to Top