Утре без вода дел од скопската улица „Христо Татарчев“

пред 2 недели

Поради дефект на приклучна цевка ф-80 милиметри на улица „Христо Татарчев“ 10, прекин во водоснабдување утре ќе имаат корисниците на дел од истата улица од броевите 1 до 50, соопшти ЈП „Водовод и Канализација“ – Скопје.

– Водоснабдувањето ќе биде прекинато од 10:00 часот, па до завршување со санација на дефектот, информираат од градскиот водовод.

Share

AnimeHeaven Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed. Watch Nekogami Yaoyorozu Specials Episode 7

AniWatch Watch anime online, English anime online HD. Color Noise (https://aniwatch.pro/m/6gDX) Episode Full

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Wild Cardz Episode Full

KissAnime Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCn-wVisZ_QovLJhWOhZaYHg/about

Scroll to Top