Фатени двајца крадци во Кочани

пред 8 месеци

Вчера во 17.30 часот полициски службеници од Полициската станица Кочани ги привела М.К.(23) и Д.А.(19) од Кочани, поради постоење основи на сомнение дека се извршители на кривично дело „тешка кражба“. По комплетирање на случајот против лицата ќе биде поднесена соодветна пријава, информира полицијата.

Share

ANIMEFLIX animeflix blood c: Bleach (Dub) (https://animeflix.nl/m/q13l) Episode 366

AnimeDao classroom of the elite animedao: Spirit Chronicles (https://animedao.nl/m/pmzZ) Episode Preview

Scroll to Top