Филипче и Брнз го одбележаа Денот на благодарноста

пред 3 месеци

Министерот за здравство Венко Филипче на неговиот фејсбук-профил објави дека во Институтот за јавно здравје, заедно со американската амбасадорка Кејт Мари Брнз го одбележале Денот на благодарноста.

– Здравствените работници, луѓето кои се на првата линија на фронтот со Ковид-19 и неуморно се борат за секој човечки живот ја имаат целата благодарност на овој свет, наведе Филипче во објавата на Фејсбук.

Share

Watch Scum's Wish Episode 11 (https://crunchyrollfree.com/m/513W/ep-11) at website https://crunchyrollfree.com crunchyroll premium account 2020

Watch Attack on Titan Season 3 (Dub) Episode 7 at website https://animefreak.ws. See more fire force animefreak

Scroll to Top