ВИДЕО: Смирен разбојник со пиштол ограби банка во Белград, си замина со 23.000 евра

пред 9 месеци

Околу 23.000 евра е пленот кој од една белградска банка попладнето околу 17:00 часот го однел разбојник вооружен со пиштол, кој носел медицинска заштитна маска и син ранец.

Снимката од безбедносната камера, објавена на социјалните мрежи, покажува како ограбувачот влегува во банката, во која нема други клиенти и смирено им се обраќа на неколкуте преплашени вработени, откако го покажува пиштолот.

Разбојникот, заедно со ранецот со парите, избегал во непознат правец, а според неофицијалните информации пренесени од српските медиуми, на една од вработените во банката ѝ се слошило по трауматичниот настан.

Share

TwistMoe: I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My Level anime episode 12 online free at https://twistmoe.net watch anime

AnimeHeaven: I'm Gonna Be an Angel! anime episode 26 online free at https://animeheaven.pro anime sites

Spooky Kitaro (https://aniwatch.pro/m/yDdj) Episode Full

KissAnime - Watch Anime Online Free English Sub & Dub | Kiss Anime

Effecthub: http://www.effecthub.com/user/1946871

Bit: http://bit.do/https-animefreak-ws

Scroll to Top