Полициска акција во студиото „Парамаунт“ во Холивуд

пред 11 месец

Полицијата во Лос Анџелес побара од населението да се оддалечи од авенијата Мелроуз поради полициската акција која моментно се спроведува.

Засега не се соопштуваат повеќе детали за настанот.

Локалниот весник „Дејли њуз“ пишува дека полицијата трага по осомничен маж, за кој постои сомнеж дека се крие во едно од филмските студија на „Парамаунт“ во Холивуд.

Медиумите наведуваат и дека осомничениот извршил дело „сексуален напад“, а очевидци тврдат дека пристигнале голем број полициски сили целосно вооружени.

Share

Unbreakable Machine-Doll (Dub) Episode 12

Website https://gogoanime.be: Watch Beyblade Burst Gachi (Dub) gogoanime Episode 52 haikyuu season 2 gogoanime

Watch Ali Baba to 40-hiki no Touzoku Episode Full

Website https://animebee.to: Watch Pachislo Kizoku Gin animebee Episode 1 english dubbed anime

Hahalolo: https://www.hahalolo.com/u/60dbe9c8424eb16e276c5761

Animeflixnl simplesite: http://animeflixnl.simplesite.com/

Scroll to Top