Честитка од Емануел Макрон до новиот американски претседател

пред 11 месец

Францускиот претседател Емануел Макрон, преку Твитер му честита на новиот американски претседател, на француски и на англиски јазик.

-Американците го избраа својот претседател. Честитки за@JoeBiden и@ KamalaHarris! Имаме многу што да направиме за да одговориме на денешните предизвици. Ајде да дејствуваме заедно!“, стои во пораката на неговиот профил на Твитер.

Share

AnimeTV: Kuiba Zhi Shu Tu anime episode 3 online free at https://animetv.cc sword art online anime tv

AnimeKisa Watch anime online, English anime online HD

Website https://animeheaven.pro: Watch Why the Hell are You here, Teacher!? Special animeheaven Episode Full watch animes

Website https://4anime.biz: Watch Meiji Tokyo Renka Movie 1: Yumihari no Serenade 4anime Episode Full-Raw bleach 4anime

500px: https://500px.com/gogoanimelol

Tthtdn danang: https://tthtdn.danang.gov.vn/web/dichvuseo/home/-/blogs/animeflix?_33

Scroll to Top