од

Нутела колач од три состојки

Нутела колач од три состојки

Состојки: 1 чаша нутела2 јајца1/2 чаша брашно Подготовка: Нутелата, јајцата и брашното изматете ги со миксер додека не добиете …

пред 4 недели

Share
Ролат од пилешко месо - Reporter.mk

Ролат од пилешко месо – Reporter.mk

Потребни состојки: 1 цело пиле200 гр свежи шампињони100 гр тврдо сирење1 поголема главица кромид3 лажици сув зачинмалку бибер1 …

пред 4 недели

Share
Scroll to Top