Фото

(Фото) Северина како Моника Белучи

(Фото) Северина како Моника Белучи

Пејачката Северина Којиќ објави фотографија на која изгледа како Моника Белучи. Со помош на популарната апликација на „Инстаграм“, …

пред 3 недели

Share
(Фото) Рејчел МекАдамс чека бебе

(Фото) Рејчел МекАдамс чека бебе

Глумицата Рејчел МекАдамс, која се прослави со улогата на Али во романтичната драма „Бележникот“, е бремена. 41-годишната глумица …

пред 4 недели

Share
Scroll to Top