Бред Пит и Џенифер Анистон ПОВТОРНО ЗАЕДНО

пред 3 дена

Петнаесет години по разводот, актерите Џенифер Анистон и Бред Пит заедно ќе учествуваат во акцијата „Fast Times at Ridgemont High“, која ќе се бори за собирање средства за најпогодените од корона вирусот. Поранешните сопружници Џенифер и Бред се приклучија на специјалното вклучување преку интернет, во кое учествуваат и други познати лица, а ќе се емитува вo четврток. Првите фотографии од настанот протекоа во јавноста, на кои гледаме како изгледаат Џенифер и Бред за време на разговорот. Покрај нив, во овој проект учествуваат и Морган Фримен, Џулија Робертс, Метју Меконахи и други, а овој потег го поздравија многумина ширум светот. ¿ #JenniferAniston y #BradPitt juntos otra vez?😱 Para celebrar el 38 Aniv de #FastTimesatRidgemontHigh (1982) protagonizada por #SeanPenn y para recaudación de fondos ante el COVID, varios actores se reunieron para la lectura virtual del guión… Estreno Sep 17 #regiosenelcine pic.twitter.com/cStUKAiOes — Regiosenelcine (@regiosenelcine) September 14, 2020

Share
Scroll to Top