ВИДЕО: Џенифер Лопез игра крај базенот, а нејзиниот вереник ја снима

пред 8 месеци

Џенифер Лопез и нејзиниот секси задник од 27 милиони долари никако не можат да здосадат, а се чини дека и нејзиниот вереник Алекс Родригез не може да се наужива на телото на неговата поубава половина.

View this post on Instagram

Headed into the weekend like 💕💃🏼

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on Oct 16, 2020 at 2:07pm PDT

Тој ја снимаше додека се расонуваше со утринско кафе и музика покрај базен, а ритамот ја понесе, па таа покажа малку од своите танчерски способности, во кои, како што е познато, е ненадминлива.

Славната Џеј Ло беше во црни хеланки и црна маичка, што е нејзината омилена спортска комбинација, па најчесто можеме да ја гледаме во вакви комплети.

Share

KissAnime kissanime gone: Watch Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town? Episode 7 (https://kissanimeonline.com/m/lddz/ep-7)

AnimeTV anime sites: Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town? (https://animetv.cc/m/y22N) Episode 12

Scroll to Top