Најчитани

СЈО добила дозвола од за...
Управата за безбедност и контраразузнавање за целосен и...
Јанева ќе даде изјава МВР...
Во 01:00 часот специјалната јавна обвинителка Катица ќе...
Светот во 24 Часа: и куќа...
И братот на Обама во кампања Малик, полубратот на Обама...
Циркус на свадба во го...
(фото: илустрација)Приказната за Блиц ја раскажува член...
ЛП: Одбивањето на ДБК да...
„Непостапувањето по судски налог е директно на законот...
Avaliable app store Превземи мобилна апликација

ВРЕМЕТО ДЕНЕС

°
weather-image
Мин: °    Макс: °
Притисок: mb
Влажност:
Ветер:   km/h
обновено во 09:53 часот
петок
foracast-image
Мин: 11°
Макс: 16°
vertical-image
сабота
foracast-image
Мин:
Макс: 19°
vertical-image
недела
foracast-image
Мин:
Макс: 19°

Курсна листа

Држава Валута Среден курс
flag flag-eu flag ЕМУ EUR 61,495
flag flag-us flag С А Д USD 56,0115
flag flag-gb flag В.Британија GBP 68,8325
flag flag-ch flag Швајцарија CHF 56,6565
обновено во 23:17 часот
 • Македонија

  Се вчитува...
 • Економија

  Се вчитува...
 • Балкан

  Се вчитува...
 • Свет

  Се вчитува...
 • Спорт

  Се вчитува...
 • Култура

  Се вчитува...
 • Хроника

  Се вчитува...
 • Забава

  Се вчитува...
 • Наука и Техника

  Се вчитува...