СПОРТ

Осака се откажа од Ролан Гарос

Осака се откажа од Ролан Гарос

Шампионската на Ју-Ес опен, Јапонката Наоми Осака, се повлече од годинашното издание на Ролан Гарос. Осака турнирот во …

пред 33 минути

Share
ТСЦ-Стеауа 3:3, па 6:6 на пенали 10:11

ТСЦ-Стеауа 3:3, па 6:6 на пенали 10:11

ТЦС од Бачка Паланка и ФЦСБ (поранешна Стеауа) синоќа во квалификациите за Лига Европа одиграа еден од најлудите …

пред 2 часа

Share
Scroll to Top