Автомобил прегазил жена во Скопје и избегал

пред 2 недели

Седумдесетгодишна жена вчера била прегазена со автомобил на  улицата Св.Кирил и Методиј во Скопје.

Несреќата се случила околу 14 часот, по што возачот избегал, информираат од полицијата.

Жената со тешки телесни повреди била однесена во Комплексот клиники „Мајка Тереза“.

Се работи на расчистување на случајот.

Share

stream anime online. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub) Episode 4

AnimeFreak DARLING in the FRANXX (Dub)

Attack on Titan Season 3 (Dub)

AnimeFreak Naruto

Fairy Tail

Scroll to Top