Вицепремиерот Никола Димитров позитивен на коронавирус

пред 7 месеци

Вицепремиерот задолжен за европски прашања Никола Димитров е позитивен на коронавирус.

Тој ова го објави на неговиот фејсбук-профил.

Се подготвував за посета на Луксембург, ама тестот покажа дека јас веќе сум имал опасен “гостин”.
Нека продолжи да вирее…

Posted by Nikola Dimitrov on Сабота, 13 март 2021

„Се подготвував за посета на Луксембург, ама тестот покажа дека јас веќе сум имал опасен ‘гостин’. Нека продолжи да вирее без да го забележувам многу и побрзо да го снема. Чувајте се луѓе, да сте здрави и живи сите!“, напиша вицепремиерот за европски прашања во својата објава.

Share

Website https://animekisa.in: Watch Pokemon: Pikachu's Pikaboo animekisa Episode Full anime websites

TwistMoe: Record of Ragnarok (Dub) anime episode 12 online free at https://twistmoe.net gogoanime

Animepahe: Yu☆Gi☆Oh! Zexal Special anime episode Full online free at https://animepahe.cc watch anime free

Watch Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly Cautious Episode 12

Thingiverse: https://www.thingiverse.com/gogoanimebe/designs

Hub docker: https://hub.docker.com/u/gogoanimelol

Scroll to Top