Времето денеска променливо облачно и студено

пред 8 месеци

Времето денеска ќе биде променливо облачно и студено, претпладне во јужните делови со повремени врнежи од снег.

Ќе дува умерен, повремено засилен северен ветер, поизразен вдолж Повардарието.

Максималната температура ќе биде во интервал од -4 до 3 степени.

Во Скопје, претежно облачно и студено. Ќе дува умерен, повремено засилен северен ветер. Максималната температура ќе достигне до 0 степени, јавува УХМР.

Share

AnimeKisa: Little Pollon anime episode 2 online free at https://animekisa.in animes online

anohana: The Flower We Saw That Day (Dub) (https://aniwatch.pro/m/NPvo) Episode 11

AnimeTV Watch anime online, English anime online HD

https://animedao.nl re zero animedao

Catchafire: https://www.catchafire.org/profiles/1642841/

Yarabook: https://yarabook.com/1624524476538023_166644

Scroll to Top