Гужва на границите – за излез од државата се чека до 1 час

пред 2 месеци

Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е зголемен, информира АМСМ.

На граничните премини, од македонска страна, за излез на ГП Табановце време на чекање 1 час, исто така за излез на ГП Ќафасан време на чекање 30 минути, на ГП Богородица време на чекање за излез околу 1 час.

На останатите гранични премини, од македонска страна, нема подолги задржувања за влез и излез од државата.

Share

Website https://4anime.biz: Watch Hakyu Hoshin Engi (Dub) 4anime Episode 23 toilet bound hanako kun 4anime

Watch anime online for free at AniWatch anime websites

KissAnime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeDao Watch english anime Online in HD for FREE

Forum cs-cart: https://forum.cs-cart.com/user/152703-gogoanimebe/

Play eslgaming: https://play.eslgaming.com/player/16988407/

Scroll to Top