Двајца повредени во сообраќајка во тетовско

пред 2 месеци

Две лица се тешко повредени откако со возило излетале од патот с.Сиричино-с.Желино. Како што информираат од МВР, Т.К.(28) од с.Туденце, изгубил контрола и излетал од патот.

Во незгодата со тешки телесни повреди се здобиле возачот Т.К. и сопатничката М.К.(30) од с.Туденце, констатирани во Клиничката болница Тетово. Увид на местото извршила екипа на СВР Тетово.

Share

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

Website https://animebee.to: Watch BNA (Dub) animebee Episode 12 stream anime online

Website https://aniwatch.pro: Watch Dongguo Xiaojie aniwatch Episode 15 aniwatch me

Dog Days' (https://animekisa.in/m/q97) Episode 13

Cutoutandkeep: https://www.cutoutandkeep.net/users/kissanimemx

Metooo: https://www.metooo.io/u/gogoanimelol

Scroll to Top