Комбе и автомобил се судрија во Аеродром

пред 10 месеци

Комбе за транспорт и автомобил се судрија утрово во скопски Аеродром. Од ударот, уништен е предниот ден на возилото за транспорт, кое заврши качено на тротоар. Нема информации дали има повредени лица, а полицијата врши увид на местото на несреќата.

„Сообраќајката се случила во 10:30 часот во близина на ‘Хилтон’, помеѓу возило „фолксваген“ транспортер со скопски регистарски ознаки и патничко моторно возило ‘сузуки балено’. На терен се увидни екипи“, велат од МВР.

По увидот, ќе се знаат и причините за несреќата.

Share

AnimeBee: Kujira no Chouyaku anime episode Full online free at https://animebee.to stream anime online

Watch Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom? Episode Full

Website https://animetv.cc: Watch Happy☆Lesson (TV) (Dub) animetv Episode 13 anime tv streaming

4Anime Watch english anime Online in HD for FREE

Zoimas: https://www.zoimas.com/profile/gogoanimebe/about

Pokerinside: http://www.pokerinside.com/profiles/view/435091

Scroll to Top