Маж од Центар Жупа ширел порнографски материјал од малолетничка

пред 3 месеци

ОВР Дебар поднесе кривична пријава против М.Д.(35) од селото Бајрамовци, општина Центар Жупа, поради постоење основи на сомнение дека сторил кривично дело „прикажување порнографски материјал на дете“.

„Тој, на 09.10.2020 со закана од малолетничка побарал да му испрати фотографии со непристојна содржина кои, откако ги добил, ги препратил на друго лице.

Share

Watch Kaguya-sama: Love is War Season 2 (Dub) Episode 10 (https://animeplanet.cc/m/RMro/ep-10) at website https://animeplanet.cc jojo's bizarre adventure anime planet

Watch Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town? Episode 2 at GoGoAnime one punch man season 2 gogoanime

Scroll to Top