Пациент се заканувал кон вработена во ковид-центар

пред 2 месеци

Пациент се заканувал кон вработена во ковид-центарот на Комплексот клиники „Мајка Тереза“.

Од полицијата информираат дека настанот се случил синоќа, а пациентот употребил остар предмет упатувајќи закани кон вработената А.М.(31) од Скопје.

Од МВР велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Share

Watch Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai Episode 9 at website https://funimationfree.com. See more best anime on funimation 2019

Violet Evergarden Movie Episode Preview at ANIMEFLIX god of highschool animeflix

Scroll to Top