Повредено 22-годишно момче, со возилото излетало од патот

пред 11 месец

Изутринава во 01.10 часот на регионалниот пат Прилеп-Крушево, Х.К.(22) од с.Големо Коњари, Прилепско, со возило „фолксваген пасат“ изгубил контрола и излетал од патот. Во незгодата Х.К. се здобил со тешки телесни повреди, констатирани во болницата во Прилеп. Увид на местото извршила увидна екипа на Полициската станица Прилеп.

Share

Watch Kinniku Banzuke: Kongou-kun no Daibouken! Episode 3

KissAnime: Super Lovers OVA anime episode Preview online free at https://kissanime.mx kissanime free

Watch anime online for free at AnimeKisa dubbed anime

animepahe :: okay-ish anime website

Longisland: https://www.longisland.com/profile/gogoanimebe

Raovat: https://raovat.vn/members/animeflixnl.66951/#about

Scroll to Top