Повреден работник во фирма во Кавадарци

пред 4 месеци

Вчера во 10.05 часот од Општата болница Кавадарци било пријавено дека кај нив бил донесен П.С.(59) од с.Тремник, Неготинско, кој се здобил со повреди при изведување на работни задачи во фирма во Кавадарци. Извршен бил увид од увидна екипа од Полициската станица Кавадарци.

Share

Watch JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub) Episode 19 (https://crunchyrollfree.com/m/8EEV/ep-19) at Crunchyroll free crunchyroll account discord

Armor Shop for Ladies and Gentlemen II Episode 3 at website https://kissanimeonline.com. See more kissanime pokemon

Scroll to Top