Починат маж пронајден во стан во Аеродром

пред 1 недела

Синоќа во стан во Аеродром бил пронајден починат маж.

Според информациите на СВР Скопје, се работи за Џ.М. кој бил најден во опствениот стан. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од итна медицинска помош. Увид извршила екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото било дадено во Судска медицина на обдукција.

Share

AnimeFreak: Samurai Deeper Kyo (Dub) anime episode 26 online free at https://animefreak.ws anime

AniWatch Watch anime online, English anime online HD

Watch anime online for free at KissAnime kissanime weathering with you

Toji no Miko: Kizamishi Issen no Tomoshibi OVA (https://animeflv.uk/m/gmDV) Episode 2

Ko-fi: https://ko-fi.com/gogoanimebe

Vi gravatar: https://vi.gravatar.com/gogoanimebe

Scroll to Top