Прегазено дете на улица во Скопје

пред 5 месеци

Малолетен пешак бил прегазен од автомобил на улицата Благоја Стефковски во Скопје.

„Патничко возило, со кумановски регистарски ознаки, управувано од М.А.(38) од Табановце, кумановско, удрило во малолетен пешак од Скопје. Во незгодата со тешки телесни повреди се здобил пешакот, констатирани во Градската општа болница Св.Наум Охридски“, информираат од МВР во дневниот билтен.

Извршен бил увид на местото на незгодата од увидна екипа од СВР Скопје.

Share

AnimeHeaven animehaven: Watch Banana Fish Episode 21 (https://animeheaven.pro/m/J3BV/ep-21)

ANIMEFLIX banana fish animeflix: How Not to Summon a Demon Lord Ω (https://animeflix.nl/m/MOkl) Episode 1

Scroll to Top