Приведен дилер од Драчево

пред 1 година

Во вечерните часови на 14. октомври скопската полиција во Драчево го уапсила 37-годишниот скопјанец Д.Г.

Како што информираат од МВР при претрес во неговиот дом, извршен врз основа на судска наредба, била пронајдена марихуана и вага со остатоци од марихуана.

Дилерот бил приведен во полициска станица и по целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Share

WCOStream: Hipira-kun Special anime episode Full online free at https://wcostream.cc close enough wcostream

ANIMEFLIX: Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? II: Past & Future anime episode Full online free at https://animeflix.nl animeflix dragon ball z

Nura: Rise of the Yokai Clan (Dub) (https://aniwatch.pro/m/6GOm) Episode 24

Watch anime online for free at KissAnime kissanim3

Play eslgaming: https://play.eslgaming.com/player/16988407/

Veoh: https://www.veoh.com/users/kissanimemx

Scroll to Top