Приведен тетовец поради напад на сопругата

пред 9 месеци

Полициски службеници од СВР Тетово вчера го привеле Т.М.(37), поради тоа што физички ја нападнал неговата 35-годишна сопруга. Тој бил приведен и задржан во полициска станица и по целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава, соопшти полицијата.

Share

Mobile Police Patlabor: The New Files Episode 16

Watch Mazinger Z tai Ankoku Daishougun Episode Full

Ai Tenchi Muyou! Episode 60

WCOStream: Maid Sama!: Omake dayo anime episode Full online free at https://wcostream.cc wcostream close enough

8tracks: https://8tracks.com/gogoanimebe

Intensedebate: https://www.intensedebate.com/profiles/animeflixnl

Scroll to Top