Прилепчанец со години се задоволувал пред својата малолетна ќерка

пред 8 месеци

Педесетгодишен прилепчанец три години ја малтретирал својата малолетна ќерка, упатувал навреди и во неколку наврати пред неа вршел полови дејствија.

Одделението за внатрешни работи Прилеп поднесе кривична пријава против С.А.(50) од Прилеп, поради постоење основано сомение за сторени кривични дела задоволување на полови страсти пред друг и запуштање и малтретирање малолетно дете.

Share

AnimeFreak animefreak death note: Watch Scum's Wish Episode 8 (https://animefreak.ws/m/RzNa/ep-8)

AnimeTV anime tv kissanime: Attack on Titan (Dub) Episode 25

Scroll to Top