Променливо облачно и нестабилно време со пороен дожд и грмежи

пред 3 дена

Денеска времето ќе биде променливо облачно и нестабилно со пороен дожд и грмежи.

var ai_block_div = document.getElementsByClassName (‘ai-viewports’); ai_insert_code (ai_block_div [ai_block_div.length – 1]);

Локално процесите ќе бидат поинтензивни во форма на невреме со интензивен пороен дожд, грмежи, засилен ветер и услови за појава на град.

Минималната температура ќе биде во интервал од 7 до 12, а максималната ќе достигне од 21 до 29 степени. УВ=6

Во Скопје, променливо облачно и нестабилно со повремен пороен дожд и грмежи, а ќе има услови процесите да бидат и поинтензивни.

Минималната температура ќе се спушти до 12, а максималната ќе достигне до 27 степени.

Share

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

AnimeDao Horimiya

anime website AnimeDao The Strongest Sage with the Weakest Crest

AnimeDao SPY x FAMILY

stream anime online How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom

AnimeDao Naruto: Shippuden (Dub) Episode 495

tải go88
Scroll to Top