Скопјанка се однесувала агресивно на Клиниката за гастроентерохепатологија, полицијата ја приведе

пред 3 години

Четириесет и деветгодишна скопјанка е приведена поради инциденти на Клиниката за гастроентерохепатологија.

Како што информифраат од полицијата, жената вчера се однесувала агресивно на Клиниката и оштетила стакло од вратата.

По целосно документирање на случајот против неа ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Share
Scroll to Top