Сончево со темература до 20 степени

пред 7 месеци

Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Ќе дува умерен до засилен ветер од северен правец, особено долж Повардарието. Максималната температура ќе биде во интервал од 13 до 20 степени.

Во Скопје ќе биде сончево со мала до умерена облачност и со умерен до засилен северен ветер. Максималната температура ќе достигне 17 степени.

Share

KissAnime tower of god kissanime: Watch Dr. Stone (Dub) Episode 22

GoGoAnime my hero academia heroes rising gogoanime: Watch Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. Episode 1

Scroll to Top