Сопружници во Кисела Вода нападнати по сообраќајна несреќа

пред 3 години

Сопружници во Кисела Вода биле нападнати по сообраќајна несреќа.

Според информациите на МВР, вчера С.Б.(46) од Скопје пријавил дека околу 19 часот во Кисела Вода, тој и неговата сопруга Д.Б.(45) од Скопје, по претходно случена сообраќајна незгода, биле физички нападнати од А.М.(39) од Скопје.

 

Share
Scroll to Top