Средношколците во Тетово и Гостивар продолжуваат со онлајн настава

пред 4 дена

Владата донесе одлука наставата во средните училишта во Тетово и Гостивар да продолжи да се изведува онлајн до 20 септември наместо до 14 како што беше планирано со претходната одлука.

Иако од утре средните училишта во Тетово и во Гостивар требаше да почнат со настава со физичко присуство, сепак, Владата денеска донесе одлука да продолжат он-лајн до крајот на неделава.

Share

Watch Present made no Michinori Episode Full

Website https://animetv.cc: Watch After School Dice Club (Dub) animetv Episode 12 www1 animetv

Watch anime online for free at ANIMEFLIX animeflix my hero

WataMote: No Matter How I Look At It, It's You Guys' Fault I'm Unpopular! (https://animebee.to/m/6k2d) Episode 12

Sites google: https://sites.google.com/view/animeflixnl/home

Roundme: https://roundme.com/@gogoanimelol/about

Scroll to Top